Burdur Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Burdur’da, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Eylem Planı Çalıştayı

BURDUR’DA KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE İL EYLEM PLANI ÇALIŞTAYI PROGRAMI DÜZENLENDİ. VALİ ARSLANTAŞ, “2022-2025 YILLARI ARASINDA KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE KAPSAMINDA BENİMSEYECEĞİMİZ POLİTİKALARIN ZEMİNİ OLUŞTURMAYI HEDEFLİYORUZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Burdur’da, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Eylem Planı Çalıştayı
166 views
15 Aralık 2021 - 13:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Eylem Planı Çalıştayı’nda konuşan Burdur Valisi Ali Arslantaş, “Çalıştay sonunda 2022-2025 yılları arasında kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında benimseyeceğimiz politikaların zemini oluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürü Pınar Doğan tarafından yapılan Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele 4. Ulusal Eylem Planı sunumu sonrası Vali Ali Arslantaş ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mehmet Şimşek’in konuşmasıyla çalıştayın açılış programı son buldu. Çalıştayın ikinci bölümünde teknik kurul üyeleri tarafından sunumlar yapıldı.

Yapılan çalıştayın kadına yönelik şiddetle mücadelede benimsenecek politikaların zemininin oluşturulacağını belirten Vali Arslantaş, “Ülkemizde de ilki 2007 yılında yürürlüğe giren Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Ulusal Eylem Planı ve devamında hazırlanan yerel eylem planları ve üretilen sosyal politikalar da kadına yönelik şiddetle mücadelede benimsediğimiz kamu politikalarının yönünü göstermektedir. Gerçekleştirdiğimiz Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Yerel Eylem Planı Hazırlık Çalıştayı sonunda, ilimizde 2022-2025 yılları arasında kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında benimseyeceğimiz politikaların zemini oluşturmayı hedefliyoruz. Şiddetle mücadele kapsamında; tüm tarafların katkılarıyla benimseyeceğimiz yeni yol haritamızın, bizleri şiddetsiz bir topluma daha çabuk ulaştırabileceğine inanıyorum ” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.